MLB-20x51 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606330H MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-20x51 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606330H
Indexa IND-460-6330H
IND4606330H
MLB-20x51 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD INDEXA IND4606330H
IND-460-6330H
KC-016,8,7ZN/SM.[NM]
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 | 5036140295452 |
| Długość całkowita | 51 mm |
| Numer produktu | B20 x 51 |
| Sztywność | 41.7 Nmm |
| Oznaczenie | IND-460-6330H |
| UNSPSC | 31161905 |
| Waga | 35 g |