MLB-20x64 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606331J MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-20x64 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606331J
Indexa IND-460-6331J
IND4606331J
MLB-20x64 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606331J
IND-460-6331J
SM.CK016,10ZLNE
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295469 |
| Długość całk. | 64 mm |
| Model, kod produktu | B20x64 |
| Sztywność | 32.3 Nmm |
| Sup. Part No. | IND-460-6331J |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 46 g |