MLB-25x102 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606448C MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-25x102 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606448C
Indexa IND-460-6448C
IND4606448C
MLB-25x102 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606448C
IND-460-6448C
SM.CK016,17,7ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 12.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 26 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295605 |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Numer produktu | B25 x 102 |
| Sztywność | 33Nmm |
| Supplier Part No. | 4606448C |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 131 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B25 x 102 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 33 Nmm |
| Dh | 26mm |
| Dd | 12.5mm |
| L0 | 102mm |