MLB-32x115 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606564V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-32x115 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606564V
Indexa IND-460-6564V
IND4606564V
MLB-32x115 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606564V
IND-460-6564V
SM.CK016,26,4ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295681 |
| Długość całkowita | 115 mm |
| Numer produktu | B32 x 115 |
| Sztywność | 51.5 Nmm |
| Supplier Part No. | 4606564V |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 223 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B32 x 115 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 51.5 Nmm |
| Dh | 32mm |
| Dd | 16mm |
| L0 | 115mm |