MLB-32x64 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606560Q MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-32x64 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606560Q
Indexa IND-460-6560Q
IND4606560Q
MLB-32x64 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606560Q
IND-460-6560Q
SM.CK016,15,9ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4606560Q |
| EAN13 Barcode | 5036140295650 |
| Sztywność | 99Nmm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Product Number | B32 x 64 |
| Długość całk. | 64 mm |
| Waga | 130 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Product Number | B32 x 64 |
| Type | Medium Load |
| Sztywność | 99 Nmm |
| Dh | 32 mm |
| Dd | 16 mm |
| L0 | 64 mm |