MLB-32x76 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606561R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-32x76 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606561R
Indexa IND-460-6561R
IND4606561R
MLB-32x76 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606561R
IND-460-6561R
SM.CK016,17,6ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295667 |
| Długość całkowita | 76 mm |
| Numer produktu | B32 x 76 |
| Sztywność | 80.5 Nmm |
| Supplier Part No. | 4606561R |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 152 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B32 x 76 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 80.5 Nmm |
| Dh | 32mm |
| Dd | 16mm |
| L0 | 76mm |