Macki sprężynowe 150mm cyrkiel ślusarski 6" Kennedy KEN5180060K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Macki sprężynowe 150mm cyrkiel ślusarski 6" Kennedy KEN5180060K
Kennedy KEN-518-0060K
MACKI sprężynowe 6"
KEN-518-0060K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali, polerowane. Szlifowane końcówki, śruba regulacyjna mocowana jest prostopadle do ramion celem ustawienia odległości pomiaru między dwoma punktami. Okrągła sprężyna łukowa łączy 2 ramiona z radełkowanym chwytem do obrotu macki wokół osi. Macki stosuje się do rysowania łuków, okręgów zaznaczenia środków itd.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 150mm |
| Capacity | 6" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140060883 |
| Kod eCl@ss | 21170108 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 200 |
| Waga całkowita | 0.092 |
| Szerokość całk./opak. | 90 |
| Nr produktu | KEN-518-0060K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 95g |
KEN5180060K
MACKI SPREZYNOWE 6" Kennedy
KEN-518-0060K
SM.CK016,35,7ZLNE
Narzędzia Cromwell