Macki sprężynowe 3" Kennedy KEN5180030K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Macki sprężynowe 3" Kennedy KEN5180030K
Kennedy KEN-518-0030K
MACKI sprężynowe 3"
KEN-518-0030K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali, polerowane. Szlifowane końcówki, śruba regulacyjna mocowana jest prostopadle do ramion celem ustawienia odległości pomiaru między dwoma punktami. Okrągła sprężyna łukowa łączy 2 ramiona z radełkowanym chwytem do obrotu macki wokół osi. Macki stosuje się do rysowania łuków, okręgów zaznaczenia środków itd.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 3" calowe |
| Capacity | 75mm |
| Kod EAN13 | 5036140060869 |
| Kod eCl@ss | 21170108 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 125 |
| Waga całkowita | 0.053 |
| Szerokość całk./opak. | 65 |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 50g |
KEN5180030K
MACKI SPREZYNOWE 3" Kennedy
KEN-518-0030K
SM.CK016,32,1ZLNE
Narzędzia Cromwell