Macki sprężynowe 6" wewnętrzne Kennedy KEN5180260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Macki sprężynowe 6" wewnętrzne Kennedy KEN5180260K
Kennedy KEN-518-0260K
MACKI sprężynowe wewnętrzne 6"
KEN-518-0260K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali, polerowane. Szlifowane końcówki. śruba regulacyjna mocowana jest prostopadle do ramion celem ustawienia odległości pomiaru między 2 punktami. Okrągła sprężyna łukowa łączy 2 ramiona. Macki stosowane są do pomiarów wewnętrznych i zewnętrznych, oraz porównania odległości i wymiarów badanych detali.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 150mm |
| Capacity | 6" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140060944 |
| Kod eCl@ss | 21170108 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 180 |
| Waga całkowita | 0.088 |
| Szerokość całk./opak. | 95 |
| Nr produktu | KEN-518-0260K |
| Typ | Internal |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 90g |
KEN5180260K
MACKI SPREZYNOWE WEWNETRZNE 6" Kennedy
KEN-518-0260K
SM.CK016,35,7ZLNE
Narzędzia Cromwell