Macki sprężynowe 8" Kennedy KEN5180080K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Macki sprężynowe 8" Kennedy KEN5180080K
Kennedy KEN-518-0080K
MACKI sprężynowe 8"
KEN-518-0080K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali, polerowane. Szlifowane końcówki, śruba regulacyjna mocowana jest prostopadle do ramion celem ustawienia odległości pomiaru między dwoma punktami. Okrągła sprężyna łukowa łączy 2 ramiona z radełkowanym chwytem do obrotu macki wokół osi. Macki stosuje się do rysowania łuków, okręgów zaznaczenia środków itd.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 200mm |
| Capacity | 8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140060890 |
| Kod eCl@ss | 21170108 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 260 |
| Waga całkowita | 0.11 |
| Szerokość całk./opak. | 90 |
| Nr produktu | KEN-518-0080K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 115g |
KEN5180080K
MACKI SPREZYNOWE 8" Kennedy
KEN-518-0080K
SM.CK016,44,9ZLNE
Narzędzia Cromwell