Magnes kloszowy 17,5mm Kennedy KEN5538310K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes kloszowy 17,5mm DIA Kennedy KEN5538310K
Kennedy KEN-553-8310K
Magnes KLOSZOWY 17.5mm DIA
KEN-553-8310K
Opis produktu
Biegun N w części centralnej, odizolowany od przeciwnego pola poprzez ciągłą przegrodę. Idealne do podtrzymywania elementów.Posiada otwór gwintowany M6x1 i uchwyt.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 16mm |
| Średnica | 11/16" calowe |
| Średnica | 17.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140117013 |
| Głębokosć całk./opak. | 17 |
| Długość całk./opak. | 18 |
| Waga całkowita | 0.031 |
| Szerokość całk./opak. | 17 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 2.70 kg |
KEN5538310K
MAGNES KLOSZOWY 17.5mm DIA Kennedy
KEN-553-8310K
SM.CK016,17,4ZLNE
Narzędzia Cromwell