Magnes kloszowy 20,5mm Kennedy KEN5538320K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes kloszowy 20,5mm DIA Kennedy KEN5538320K
Kennedy KEN-553-8320K
Magnes KLOSZOWY 20,5mm DIA
KEN-553-8320K
Opis produktu
Biegun N w części centralnej, odizolowany od przeciwnego pola poprzez ciągłą przegrodę. Idealne do podtrzymywania elementów.Posiada otwór gwintowany M6x1 i uchwyt.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 18mm |
| Średnica | 20mm |
| Średnica | 3/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140117020 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 20 |
| Waga całkowita | 0.043 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 4.50 kg |
KEN5538320K
MAGNES KLOSZOWY 20,5mm DIA Kennedy
KEN-553-8320K
SM.CK016,28,2ZLNE
Narzędzia Cromwell