Magnes kloszowy 27mm Kennedy KEN5538330K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes kloszowy 27mm DIA Kennedy KEN5538330K
Kennedy KEN-553-8330K
Magnes KLOSZOWY 27mm DIA
KEN-553-8330K
Opis produktu
Biegun N w części centralnej, odizolowany od przeciwnego pola poprzez ciągłą przegrodę. Idealne do podtrzymywania elementów.Posiada otwór gwintowany M6x1 i uchwyt.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 25.4mm |
| Średnica | 1 1/16" calowe |
| Średnica | 27mm |
| Kod EAN13 | 5036140117037 |
| Głębokosć całk./opak. | 27 |
| Długość całk./opak. | 27 |
| Waga całkowita | 0.095 |
| Szerokość całk./opak. | 27 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 9.80 kg |
KEN5538330K
MAGNES KLOSZOWY 27mm DIA Kennedy
KEN-553-8330K
SM.CK016,35,6ZLNE
Narzędzia Cromwell