Magnes kloszowy 28,6mm płaski Kennedy KEN5538270K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes kloszowy 28,6mm płaski Kennedy KEN5538270K
Kennedy KEN-553-8270K
Magnes KLOSZOWY płaski 28.6mm DIA
KEN-553-8270K
Opis produktu
Biegun N w części centralnej, odizolowany od przeciwnego pola poprzez ciągłą przegrodę. Do użycia w strefach o ograniczonej wysokości. Posiada otwór i uchwyt. Trwale magnetyczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 8.7mm |
| Średnica | 1 1/8" calowe |
| Średnica | 28.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140116986 |
| Głębokosć całk./opak. | 28 |
| Długość całk./opak. | 10 |
| Waga całkowita | 0.045 |
| Szerokość całk./opak. | 28 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 4.70 kg |
KEN5538270K
MAGNES KLOSZOWY PLASKI 28.6mm DIA Kennedy
KEN-553-8270K
SM.CK016,19,8ZLNE
Narzędzia Cromwell