Magnes kloszowy 9,5x15,1mm płaski Kennedy KEN5538290K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes kloszowy 9,5x15,1mm płaski Kennedy KEN5538290K
Kennedy KEN-553-8290K
Magnes KLOSZOWY 9.5x15.1mm
KEN-553-8290K
Opis produktu
Biegun N w części centralnej, odizolowany od przeciwnego pola poprzez ciągłą przegrodę. Idealne do podtrzymywania elementów.Posiada otwór gwintowany M6x1 i uchwyt.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 15.1mm |
| Średnica | 3/8" calowe |
| Średnica | 9.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140117006 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 18 |
| Waga całkowita | 0.009 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 2.00 kg |
KEN5538290K
MAGNES KLOSZOWY 9.5x15.1mm Kennedy
KEN-553-8290K
SM.CK016,15,4ZLNE
Narzędzia Cromwell