Magnes kloszowy Hold Fast ze śrubą dociskową 50mm Kennedy KEN5541240K KEN-554-1240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
371,90 zł
Cena regularna:
302,36 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes kloszowy Hold Fast ze śrubą dociskową 50mm Kennedy KEN5541240K KEN-554-1240K
Kennedy KEN-554-1240K
Magnes KLOSZOWY 'HOLD FAST' ZE śruba dociskowa 50mm DIA
KEN-554-1240K
Opis produktu
Trwałe magnesy kloszowe ze śrubą dociskową, przez którą zwalnia się trzymany przedmiot. Może być używane pojedynczo ale nie tylko, to tworzenia podtrzymania lub innych łoży montażowych. z gwintem M8x1.25.Głębokość: 35mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 50mm |
| Kod EAN13 | 5036140117112 |
| Magnetic Adhesion | 40 kgf |
| Głębokosć całk./opak. | 60 |
| Długość całk./opak. | 95 |
| Waga całkowita | 0.93 |
| Szerokość całk./opak. | 70 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga elementu | 955g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | |
| Overall Height | 35 mm millimetre in. inch |
| Overall Length | mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Thickness | mm millimetre in. inch |
| Thread Size | M8 X 1.25 |
| Type | Hold-Fast Magnet |
| Weight | kg kilogram lb pound |
| Width | mm millimetre |
| Diameter | 50 mm millimetre in. inch |
| Number of Pieces | |
| Includes | |
| Special Features | |
| Finish/Coating | |
| Maximum Operating Temperature | °C degree Celsius °F degree Farenheit |
| Pull Force | 50 kg kilogram lb pound |
| Magnet Shape | Circle |
| Pot Material | |
| Width of Gap | mm millimetre in. inch |
| Slot Size Range | mm millimetre |
KEN5541240K
MAGNES KLOSZOWY 'HOLD FAST' ZE śruba DOCISKOWA 50mm DIA Kennedy
KEN-554-1240K
SM.CK016,257,3ZLNE
Narzędzia Cromwell