Magnes o dużej sile 40.5x57x35mm Kennedy KEN5538140K KEN-553-8140K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$82.91
Cena regularna:
$67.40
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes o dużej sile 40.5x57x35mm Kennedy KEN5538140K KEN-553-8140K
Kennedy KEN-553-8140K
Magnes O dużej SILE 40.5x57x35mm
KEN-553-8140K
Opis produktu
Magnes w kształcie podkowy o kwadratowej podstawie. Zawiera otwór do mocowania.Kg przyciąganie (maks.): 25mm - 4.5, 30mm - 9.0, 40mm - 11.8.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140116924 |
| Wysokość | 40.5 mm |
| Długość | 57 mm |
| Głębokość całk. | 38 |
| Długość całkowita | 57 |
| Waga całkowita | 0.4 |
| Szerokość całk. | 45 |
| Supplier Part No. | 5538140K |
| UNSPSC Code | 31380000 |
| Waga elementu | 180 g |
| Szerokość | 35 mm |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Wysokość całkowita | 35mm |
| Długość całkowita | 57mm |
| Model, kod produktu | |
| Grubość | |
| Rozmiar gwintu | |
| Type | Power Magnet |
| Waga | |
| Szerokość | 40.5 mm |
| Średnica | |
| Liczba elementów | |
| Special Features | |
| Finish/Coating | |
| Maximum Operating Temperature | °C degree Celsius°F degree Farenheit |
| Pull Force | 11.8 kg kilogram lb pound |
| Magnet Shape | Horseshoe |
| Pot Material | |
| Width of Gap | |
| Slot Size Range | mm |
KEN5538140K
MAGNES O DUZEJ SILE 40.5x57x35mm Kennedy
KEN-553-8140K
SM.CK016,168,5ZLNE
Narzędzia Cromwell