Magnes okrągły 66mm płaski ferrytowy Kennedy KEN5537020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
45,81 €
Cena regularna:
37,24 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
66mm DIA. SHALLOW HOLD FAST Kennedy KEN5537020K
Kennedy KEN-553-7020K
KEN5537020K
66mm DIA. SHALLOW HOLD FAST Kennedy
KEN-553-7020K
SM.CK016,106,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z ceramiczno-ferrytowego materiału. Pomocne w przytrzymaniu akcesorii maszynowych z gwintem M6 lub innych kompozycji montażowych. Dostarczane z mocnym chwytem w kształcie J.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Średnica | 66 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296916 |
| Supplier Part No. | 5537020K |
| UNSPSC Code | 31380000 |
| Waga elementu | 220 g |
| Szerokość | 10.7 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Ceramic Ferrite |
| Wysokość całkowita | 10.7mm |
| Długość całkowita | mm |
| Grubość | mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Typ | Shallow Pot Magnets |
| Waga | kg kilogram lb pound |
| Szerokość | 66mm |
| Średnica | 66mm |
| Liczba elementów | |
| Includes | Heavy duty J bolt |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Maximum Operating Temperature | °C degree Celsius °F degree Farenheit |
| Pull Force | kg kilogram lb pound |
| Magnet Shape | Circle |
| Pot Material | |
| Width of Gap | mm |
| Slot Size Range | mm |