Magnesy kanałkowe Kennedy KEN5543500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
130mm FERRITE CHANNEL MAGNET Kennedy KEN5543500K
Kennedy KEN-554-3500K
KEN5543500K
130mm FERRITE CHANNEL MAGNET Kennedy
KEN-554-3500K
SM.CK016,41,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaprojektowane aby zapewnić maksimum chwytu w kanałkach i wpustach. Przystosowane do utrzymania nietypowych części materiałów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140296947 |
| Wysokość | 13 mm |
| Długość | 130 mm |
| Supplier Part No. | 5543500K |
| UNSPSC Code | 31380000 |
| Waga elementu | 250 g |
| Szerokość | 30 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Ceramic Ferrite |
| Wysokość całkowita | 13mm |
| Długość całkowita | 130mm |
| Grubość | mm |
| Rozmiar gwintu | |
| Typ | Channel Magnet |
| Waga | kg kilogram lb pound |
| Szerokość | 30mm |
| Średnica | mm |
| Liczba elementów | |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Maximum Operating Temperature | °C degree Celsius °F degree Farenheit |
| Pull Force | kg kilogram lb pound |
| Magnet Shape | Rectangle |
| Pot Material | |
| Width of Gap | mm |
| Slot Size Range | mm |