Magnetyczna taca na narzędzia 310x115x31mm Kennedy KEN5946520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
196,00 zł
Cena regularna:
159,35 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnetyczna taca na narzędzia 310x115x31mm Kennedy KEN5946520K
Kennedy KEN-594-6520K
MAGNETYCZNA TACA na narzędzia 310x115x31mm
KEN-594-6520K
Opis produktu
Stalowa taca na narzędzia lub części z trwałą odporną na zużycie i odporną na korozję powłoką proszkową. Odpowiednia do trzymania pod ręką małych części, elementów i narzędzi podczas pracy przy pojazdach, sprzęcie domowym czy też innych urządzeniach. Trzy magnesy o dużej sile, w ochronnej odpornej na zarysowania gumowej powłoce.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Depth | 115mm |
| Kod EAN13 | 5036140013407 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość | 310mm |
| Głębokosć całk./opak. | 130 |
| Długość całk./opak. | 320 |
| Waga całkowita | 1.06 |
| Szerokość całk./opak. | 140 |
| Nr produktu | ES-10310 |
| Kod UNSPSC | 27112109 |
| Szerokość | 115mm |
KEN5946520K
MAGNETYCZNA TACA NA NARZEDZIA 310x115x31mm Kennedy
KEN-594-6520K
SM.CK016,110ZLNE
Narzędzia Cromwell