Magnetyczny cylinder ISO KFCL1-063-0250-M Kennedy KEN2941917H PRO19-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
680,10 zł
Cena regularna:
552,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnetyczny cylinder ISO KFCL1-063-0250-M Kennedy KEN2941917H
Kennedy KEN-294-1917H
KEN2941917H
KFCL1-063-0250-M DOUBLE ACTING CYLINDER Kennedy KEN2941917H
Kennedy KEN-294-1917H
SM.CK016,562ZLNE
Seria H - ISO 15552 (Zastępuje ISO 6431/VDMA 24562)
Pneumatyczny cylinder podwójnej akcji. Bez smarowania.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131701 |
| eCl@ss Code | 25160000 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2941917H |
| EAN13 Barcode | 5036140292499 |
| Model Number | KFCL1 |
| Stroke | 250 mm |
| Średnica otworu | 63 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Port Connection | 03-Aug |
| Product Number | |
| Typ produktu | Pneumatic Cylinder |
| Stroke Length | 250 mm |
| Operating Temperature Range | -20 to +80 °C degree Celsius |
| Bore Size | 63 mm |
| Mount Type | |
| Operating Pressure | 1 to 10 bar bar |
| Additional Features | |
| Cylinder Action | Double Acting |
| Materials |