Magnetyczny cylinder mini ISO 16mm x25mm Kennedy KEN2945710L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
188,50 zł
Cena regularna:
153,25 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnetyczny cylinder mini ISO 16mm x25mm Kennedy KEN2945710L
Kennedy KEN-294-5710L
KEN2945710L
SINGLE ACTING MINI CYLINDER 16mmx25mm Kennedy
KEN-294-5710L
SM.CK016,155,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Seria R3M - Podwójna Akcja
Zgodne z UE standardem CETOP RP52-P i DIN/ISO 6432. Zainstalowana mechaniczna poduszka jako standard celem redukcji zużycia przez mocne ładunki przy bardzo dużej szybkości. Konstrukcja kołnierzowa.
Zakres temperatury: 0°C - 80°C (z suchym powietrzem -20°C).
Wolne obroty: 10 - 1000mm/sek.
Ciśnienie: 1 - 10bar.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 16 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140293083 |
| eCl@ss Code | 25160000 |
| Seria | R3M |
| Stroke | 25 mm |
| Supplier Part No. | 2945710L |
| UNSPSC Code | 27131701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Port Connection | M5 |
| Numer produktu | R2M16/25 |
| Typ produktu | Pneumatic Cylinder |
| Stroke Length | 25mm |
| Operating Temperature Range | -20 to +70 °C degree Celsius |
| Bore Size | 16mm |
| Mount Type | Feet Flange Rod End Trunnion |
| Operating Pressure | 1 to 10 bar bar |
| Additional Features | CETOP RP52-P DIN/ISO 6432 Single-acting and Double-acting |
| Cylinder Action | Single Acting |
| Materials | Barrel and Rod: Stainless Steel. End Blocks: Anodized Aluminium. Piston: Aluminium. Seals: Nitrile (NBR). Seals: Polyurethane (PU). |