Mały klucz nastawny 17mm 100mm 4" z podziałką czerniony Kennedy KEN5010040K KEN-501-0040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mały klucz nastawny 17mm 100mm 4" z podziałką czerniony Kennedy KEN5010040K KEN-501-0040K
Mały i lekki klucz nastawny o zakresie 17mm.
Wykonany z trwałego materiału, ze stali chromowo-wanadowej (CrV). Dodatkowa powłoka dla zmniejszenia ryzyka korozji. Szczęki zostały utwardzone w procesie produkcyjnym dla zwiększenia ich wytrzymałości.
Specyfikacja klucza:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140012936 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Otwarcie szczęk | 17mm |
| Otwarcie szczęk | 21/32" calowe |
| Długość | 100mm |
| Długość | 4 cale |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 174 |
| Waga całkowita | 0.08kg |
| Szerokość całk./opak. | 77 |
| Nr produktu | 501-004 |
| Torque | 714 kg/cm |
| Kod UNSPSC | 27111707 |
| Waga elementu | 60g |
Kennedy KEN-501-0040K
Klucz nastawny z podziałką 100mm/4"
KEN-501-0040K
SM.CK016,57,2ZLNE
Narzędzia Cromwell