Mały organizer na części 80x40x30mm 10 przegródek Kennedy KEN5936040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SMALL PARTS ORGANISER 10-COMPARTMENTS Kennedy KEN5936040K
Kennedy KEN-593-6040K
KEN5936040K
SMALL PARTS ORGANISER 10-COMPARTMENTS Kennedy
KEN-593-6040K
SM.CK016,21,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zrobiony z twardego polipropylenu. Ta skrzynka narzędziowa ma 10 równych przegródek o wymiarach 80 x 40 x 30mm (głębokość). Pokrywa ma pozytywne zatrzaski oraz jest półprzezroczysta co umożliwia widzenie zawartości skrzynki.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5936040K |
| EAN13 Barcode | 5036140230040 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Szerokość całk. | 130 mm |
| Głębokość całk. | 45 mm |
| Waga | 180 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | 200mm |
| Szerokość całk. | 130mm |
| Typ | Service Case |
| Number of Compartments | 10 |
| Additional Features | Comes With 10 Equal Compartments Lid Is Semi-Transparent To View Its Contents The Lid Has Positive Catches |
| Product Material | Polypropylene |