Maska ochronna kompletna Tuffsafe TFF9601510K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Maska ochronna - kompletna Tuffsafe TFF9601510K
Tuffsafe TFF-960-1510K
TFF9601510K
SAFETY FACESHIELD COMPLETE Tuffsafe
TFF-960-1510K
SM.CK016,98ZLNE
Narzędzia Cromwell
Klasa optyczna 1
Wytrzym. mechaniczna B
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Adjustment Type | Ratchet |
| Marka | Tuffsafe |
| EAN13 Barcode | 5036140326798 |
| eCl@ss Code | 40019090 |
| Guard Colour | Navy Blue |
| Guard Material | Nylon |
| Wysokość całkowita | 200 mm |
| Szerokość całk. | 450 mm |
| Shield Colour | Clear |
| Shield Material | Polycarbonate |
| Standard, norma | EN166 |
| Sup. Part No. | GAVBGYP200TFF01 |
| Grubość | 1.22 mm |
| Type | Faceshield |
| UNSPSC Code | 46181702 |