Maszyna do cięcia płytek Osaki OSA2798760K PRO21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Maszyna do cięcia płytek Osaki OSA2798760K
Osaki OSA-279-8760K
OSA2798760K
TC08-450 450W TILE CUTTER 240V Osaki OSA2798760K
Osaki OSA-279-8760K
SM.CK016,385ZLNE
Odpowiednia do majsterkowania i projektów hobbystycznych. Maszyna firmy Osaki przeznaczona jest do cięcia porcelany, glazurowanych płytek ceramicznych, łupkowych, kamiennych oraz z kamienia naturalnego. Wyposażona jest w elektryczny silnik o mocy 450 W-240 V, tarczową piłę diamentową o średnicy 180 mm, prowadnicę tnącą pod kątem 45°, zbiornik na wodę o pojemności 3,5 l do smarowania tarczy i zmniejszenia ilości pyłu. Elementy ochronne to osłona ostrza, zabezpieczenie termiczno-magnetyczne, włącznik bezpieczeństwa zgodny z normą VDE.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Osaki |
| EAN13 Barcode | 5036140242890 |
| Supplier Part No. | 2798760K |
| UNSPSC Code | 23101508 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 395mmx395mmx165mm |
| Wysokość całkowita | 165mm |
| Długość całkowita | 395mm |
| Szerokość całk. | 395mm |
| Numer produktu | TC08-450 |
| Typ | Tile Cutter |
| Voltage | 240 V voltage |
| Waga | 11.5 kg kilogram lb pound |
| Moc silnika | 450 W watt VA volt-ampere |
| Średnica ostrzy | 180mm |
| Compatible Materials | Ceramic Porcelain Quarry Slate Stone |
| Special Features | Blade Guard |
| Reservoir Capacity | 2.0 L litre |
| Maximum Cutting Angle | 45 ° stopni |