Mata zapobiegająca zmęczeniu 0,9x1,5m Sitesafe SSF9468716K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mata zapobiegająca zmęczeniu 0,9x1,5m Sitesafe SSF9468716K
Sitesafe SSF-946-8716K
SSF9468716K
0.9mx1.5M DIAMOND TREAD MATTING Sitesafe
SSF-946-8716K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 52101510 |
| Marka | Sitesafe |
| EAN13 | 5036140253575 |
| Rozmiar | 0.9 x 1.5m m |
| Grubość | 12.5 mm |
SM.CK016,1362ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stanie na twardej podłodze przez dłuższy okres czasu bez maty przeciw zmęczeniu może wywołać ból i dyskomfort w niższych partiach nóg, stopach i kręgosłupie. Zmęczenie redukuje koncentrację i produktywność. Maty przeciw zmęczeniu zwiększają komfort oraz wydajność pracowników, którzy stoją przez dłuższy okres czasu i w rezultacie redukuje stres, zmęczenie, bóle powstałe poprzez stanie w pracy. Sprowadzenie tych mat do zakładu pracy może zapewnić załodze bardziej komfortowe środowisko pracy, co z kolei będzie oznaczać zwiększoną efektywność, koncentrację oraz wydajność.
Mata żebrowana
Trwała mata, wykonana z trwałej, naturalnej gumy. Powierzchnia z drobnym żebrowaniem działa antypoślizgowo. Zapewnia izolację od zimnym betonowych podłóg. Może być również używana na stacjach roboczych w celu zapobiegania zniszczenia komponentów.
Kolor: czarny
Grubość: 3mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 52101510 |
| Producent | Sitesafe |
| Supplier Part No. | SSF-946-8716K |
| EAN13 Barcode | 5036140253575 |
| Size | 0.9 x 1.5m m |
| Grubość | 12.5 mm |