Materiały opatrunkowe 12x12cm 6szt. Tuffsafe TFF9962670K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiały opatrunkowe 12x12cm 6szt. Tuffsafe TFF9962670K
Tuffsafe TFF-996-2670K
TFF9962670K
12x12cm MEDIUM STERILE DRESSING (PK-6) Tuffsafe
TFF-996-2670K
SM.CK016,10,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości chłonne materiały opatrunkowe. Średnie i duże opatrunki są sterylne. Kompres do oka i chusta opatrunkowa nie są sterylne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 42171917 |
| Producent | Tuffsafe |
| Supplier Part No. | TFF-996-2670K |
| EAN13 Barcode | 5036140230736 |
| Szerokość | 120 mm |
| Długość | 120 mm |
| Opakowanie zbiorcze | 6 |
| Opis | Dressings |