Materiały opatrunkowe 18x18cm 6szt. Tuffsafe TFF9962680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiały opatrunkowe 18x18cm 6szt. Tuffsafe TFF9962680K
Tuffsafe TFF-996-2680K
TFF9962680K
18x18cm LARGE STERILE DRESSING (PK-6) Tuffsafe
TFF-996-2680K
SM.CK016,15ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości chłonne materiały opatrunkowe. Średnie i duże opatrunki są sterylne. Kompres do oka i chusta opatrunkowa nie są sterylne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 42171917 |
| Producent | Tuffsafe |
| Supplier Part No. | TFF-996-2680K |
| EAN13 Barcode | 5036140230743 |
| Szerokość | 180 mm |
| Długość | 180 mm |
| Opakowanie zbiorcze | 6 |
| Opis | Dressings |