Metalowa szufla ręczna 180mm Cotswold COT9074710K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
180mm METAL HAND SHOVEL WOODEN HANDLE Cotswold COT9074710K
Cotswold COT-907-4710K
COT9074710K
180mm METAL HAND SHOVEL WOODEN HANDLE Cotswold
COT-907-4710K
SM.CK016,25,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Metalowa szufelka z prostą drewnianą rączką.
Szufelka
Rozmiary szufelki: 210 x 260 mm (w przybliżeniu). Długość rączki: 230 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112004 |
| eCl@ss Code | 21041001 |
| Producent | Cotswold |
| Supplier Part No. | 9074710K |
| EAN13 Barcode | 5036140232990 |
| Szerokość | 180 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 260mm |
| Szerokość ostrza | 210mm |
| Handle Length | 230mm |
| Handle Type | |
| Długość całkowita | 490mm |
| Typ | Shovel |
| Materiał ostrza | Stal |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Loose Materials |
| Shaft Material | Drewno |
| Blade Finish/Coating | Painted |
| Typ nasadki | Open |