Miara zwijana 3m 10' stalowa dwustronna pokrywana nylonem Kennedy KEN5361830K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
3M/10' NYLON COATED DOUBLE SIDED STEEL TAPE Kennedy KEN5361830K
Kennedy KEN-536-1830K
KEN5361830K
3M/10' NYLON COATED DOUBLE SIDED STEEL TAPE Kennedy
KEN-536-1830K
SM.CK016,16,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma posiada naprzemienny nadruk i ma pokrycie nylonem dla dłuższej żywotności. Dwustronny nadruk skali pomaga przy pomiarze sufitów, okien etc. Posiada automatyczny hamulec który blokuje taśmę w wymaganej pozycji aż do momentu zwolnienia kontrolnym przyciskiem. Pomaga też magnetyczny poślizgowy hak i zaczep.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 10 ft |
| Długość ostrza | 3 m |
| Szerokość ostrza | 16 mm |
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140069992 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Supplier Part No. | 5361830K |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 3 m metre 10 ft foot |
| Szerokość ostrza | 16mm |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 27mm |
| Szerokość całk. | 60mm |
| Numer produktu | TLX300C |
| Coating | Nylon |
| Frame Material | ABS Plastic |
| Special Features | Belt Clip Double-sided Marking EEC Class II Lockable |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |