Miara zwijana 8m 26' stalowa dwustronna pokrywana nylonem Kennedy KEN5361880K MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
8M/26' NYLON COATED DOUBLE SIDED STEEL TAPE Kennedy KEN5361880K
Kennedy KEN-536-1880K
KEN5361880K
8M/26' NYLON COATED DOUBLE SIDED STEEL TAPE Kennedy
KEN-536-1880K
SM.CK016,37,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma posiada naprzemienny nadruk i ma pokrycie nylonem dla dłuższej żywotności. Dwustronny nadruk skali pomaga przy pomiarze sufitów, okien etc. Posiada automatyczny hamulec który blokuje taśmę w wymaganej pozycji aż do momentu zwolnienia kontrolnym przyciskiem. Pomaga też magnetyczny poślizgowy hak i zaczep.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 26 ft |
| Długość ostrza | 8 m |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140070011 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Supplier Part No. | 5361880K |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 8 m metre 26 ft foot |
| Szerokość ostrza | 25mm |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 38mm |
| Szerokość całk. | 93mm |
| Numer produktu | TLX800C |
| Coating | Nylon |
| Frame Material | ABS Plastic |
| Special Features | Belt Clip Double-sided Marking EEC Class II Lockable |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |