Mikrolutownica butanowa Senator SEN5162000K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mikrolutownica butanowa Senator SEN5162000K
Senator SEN-516-2000K
SEN5162000K
MIKROLutownica butanowa Senator SEN5162000K
SEN-516-2000K
SM.CK016,50,7ZLNE
Bezprzewodowa i do powtórnego napełniania. Stosuje się do niej standardowe paliwo butanowe do zapalniczek. Moc znamionowa 120 W. Zakres temperatury roboczej do 1,300°C. Lekka, płomień odporny na podmuchy wiatru, doskonała do prac wykonywanych na zewnątrz. Łatwe zdejmowanie dyszy do czyszczenia lub wymiany. Może być stosowana do obkurczania koszulek termokurczliwych. Lutowanie drobnych elementów. Prace rękodzielnicze. Odmrażanie z amarzniętych zamków. Zawiera jeden wkład z paliwem, do wielokrotnego napełniania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160439 |
| eCl@ss Code | 21080100 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 210 |
| Waga całkowita | 0.115 |
| Szerokość całk. | 126 |
| Rating | 120 W |
| Supplier Part No. | SEN-516-2000K |
| UNSPSC Code | 23271603 |
| Waga | 105 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Fuel Type | |
| Model Number | PT-3100-2 |
| Typ produktu | |
| Tip Size | |
| Waga | 105g |
| Gas Consumption | g/hr grams per hour |
| Effect | kW kilowatts |