Mikrometr 75-100mm zewnętrzny Kennedy KEN3350040K PRO20
dostępny
Cena regularna:
56,70 €
Cena regularna:
46,10 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mikrometr 75-100mm zewnętrzny Kennedy KEN3350040K
Kennedy KEN-335-0040K
KEN3350040K
MIKROMETR Zewnętrzny 75-100mm Kennedy
KEN-335-0040K
SM.CK016,139,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Emaliowany kabłąk, wrzeciona docierane z końcówkami z węglika spiekanego.Zawiera wysokiej jakości uchwyt z z nakrętką regulującą.
Wielkości 25 - 50mm/1 - 2” i większe dostarczane z trzpieniami wzorcowymi.
Wykonano zgodnie z BS 870.
Dokładność:
Płaskość końcówek: 0.6mm.
Równoległość: (2 + L/100)mm (robocza część zaokrąglona).
Zakres błędu: ±(1 + L/75)mm (robocza część zaokrąglona).
L = zakres mierzenia.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140107304 |
| Kod eCl@ss | 21170307 |
| Graduation | 0.01mm |
| Range | 75 - 100mm |
| Nr produktu | 103-140 KY |
| Kod UNSPSC | 41111601 |
| Waga | 530g |