Młot do słupów ogrodzeniowych 95cm 5kg Sitesafe SSF5223810A GAB
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młot do słupów ogrodzeniowych 95cm 5kg Sitesafe SSF5223810A
Sitesafe SSF-522-3810A
SSF5223810A
FENCING MAUL WOODEN 5.40KG/12LB Sitesafe
SSF-522-3810A
SM.CK016,233,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Specjalnie ukształtowana `przewymiarowana" głowica/obuch jest zaprojektowando do ustawiania słupów ogrodzeniowych. Jest on wyposażony w rękojeść o długości 900 mm (36 cali) z drewna hikorowego (orzech biały) rękojeść zapewniającą odporność na wstrząsy.
Długość całkowita: 950mm
Rozmiar ostrza: 115 x 130 mm średnicy.
Waga: 4.50kg
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140228207 |
| eCl@ss Code | 21041000 |
| Numer produktu | S161414 |
| Supplier Part No. | SSF-522-3810A |
| UNSPSC Code | 27112000 |
| Waga elementu | 5.40 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga obucha, głowicy | 5.4 kg kilogram lb pound |
| Head Width | 130mm |
| Długość całkowita | 950mm |
| Head Length | 115mm |
| Handle Material | hickory |
| Compatible Materials | Fence Post |
| Blade/Head Material | Cast Iron |
| Action Type | Ramming |