Młotek 50mm z nylonowymi twardymi końcówkami Kennedy KEN5273100K KEN-527-3100K
dostępny
Cena regularna:
242,40 zł
Cena regularna:
197,07 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek 50mm z nylonowymi twardymi końcówkami Kennedy KEN5273100K KEN-527-3100K
Kennedy KEN-527-3100K
Młotek z nylonowyMI końcówkami TWARDYMI 50mm DIA
KEN-527-3100K
Opis produktu
Dwie wkręcane końcówki uderzające ogólnego zastosowania. Chromowana głowica oraz całkowicie kształtowany w formie, polipropylenowy trzonek z miękkim w dotyku uchwytem wykonanym z dwóch materiałów. Zużyte końcówki mogą być łatwo ręcznie wymienione, bez używania jakichkolwiek dodatkowych narzędzi co zmniejsza do minimum czas przygotowania do pracy. Długość całkowita: 305mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140035331 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 50mm |
| Waga całkowita | 1.16 |
| Nr produktu | KEN-527-3100K |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 1185g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | |
| Waga obucha, głowicy | g gram |
| Długość całkowita | 305mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Head |
| Head Material | Chrome-plated |
| Shaft Material | Polyurethane |
| Head Shape | |
| Face Material | Nylon |
| Face Hardness | Hard |
KEN5273100K
MLOTEK Z NYLONOWYMI KONCOWKAMI TWARDYMI 50mm DIA Kennedy
KEN-527-3100K
SM.CK016,113,2ZLNE
Narzędzia Cromwell