Młotek Thorex 32mm z wymiennymi końcówkami z tworzywa 450g 280mm 07-410 1.1/4" Thor Hammer THO5270202C THO-527-0202C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek Thorex z nakładkami tworzywa 07-410 1.1/4" Thor Hammer THO5270202C
Młotek Thorex 32mm z wymiennymi końcówkami z tworzywa 450g 280mm 07-410 1.1/4" Thor Hammer THO5270202C THO-527-0202C
Chromowany obuch z dwiema nakręcanymi wymiennymi końcówkami ze średnio twardego tworzywa. Trzonek poliuretanowy z przeciwpoślizgowymi wykładzinami z PCV.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5012936141004 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 32 mm |
| Długość | 280 mm |
| Numer produktu | 07-410 |
| Oznaczenie | 07-410 |
| UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 450g |