Młotek Thorex 38mm 540g z końcówkami nylonowymi 12-712N trzonek drewniany Thor Hammer THO5270322Q
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek Thorex 38mm 540g z końcówkami nylonowymi 12-712N trzonek drewniany Thor Hammer THO5270322Q THO-527-0322Q
- Trzonek drewniany
- Średnica główki 38mm
- Waga 540g
- Nylon
Chromowany obuch z dwiema wymiennymi nakręcanymi końcówkami nylonowymi.
Dodatkowe końcówki do młotka można zamówić osobno.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111602 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936127121 |
| Średnica końcówki | 38 mm, 1.1/2" |
| Długość | 280-290 mm |
| Numer produktu | 12-712N |
| Waga całkowita | 540 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 270mm 10-1/2" cal |
| Numer produktu | 12-712N |
| Standard, norma | NSN No. 5120991207169 |
| Pokrycie głowicy | Chrom |
| Materiał trzonka | Drewno |
| Kształt końcówki | Okrągły |
| Materiał końcówki | Nylon |
| Twardość końcówki | Twarda |