Młotek Thorex z nakładkami tworzywa 07-414 1.3/4" Thor Hammer THO5270206G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek Thorex z nakładkami tworzywa 07-414 1.3/4" Thor Hammer THO5270206G
Thor Hammer THO-527-0206G
THO5270206G
07-414 1.3/4" DIA. PLASTIC HAMMER Thor Hammer
THO-527-0206G
SM.CK016,79,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Trzonek z Tworzywa
Chromowany obuch z dwiema nakręcanymi nakładkami ze średnio twardego tworzywa. Trzonek poliuretanowy z przeciwpoślizgowymi wykładzinami z PCV. Dostępny z trzonkiem poliuretanowym z przeciwpoślizgowymi wykładzinami z PCV lub z trzonkiem drewnianym.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936141400 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 07-414 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 44mm 1-3/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 900g |
| Długość całkowita | 305mm 12" cal |
| Numer produktu | 07-414 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Chrome-plated Zinc |
| Shaft Material | Plastic |
| Head Shape | |
| Face Material | Plastic |
| Face Hardness | Medium Hard |