Młotek Thorex z nakładkami tworzywa sztucznego 19mm drewniana rękojeść 07-406 3/4" Thor Hammer THO5270200A THO-527-0200A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek Thorex z nakładkami tworzywa sztucznego 19mm drewniana rękojeść 07-406 3/4" Thor Hammer THO5270200A THO-527-0200A
Thor Hammer THO-527-0200A
Młotek posiada drewnianą rękojeść - zdjęcie poglądowe. Młotki z rękojeścią z tworzywa dostępne są dla rozmiarów od 32mm.
THO5270200A
07-406 3/4" DIA. PLASTICHAMMER Thor Hammer
THO-527-0200A
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936040604 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 07-406 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 19mm 3/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 150 g gram oz. ounce |
| Długość całkowita | 250mm 10" cal |
| Product Number | 07-406 |
| Type | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | NSN No. 5120999773891 |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Chrome-plated Zinc |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Plastic |
| Face Hardness | Medium Hard |
SM.CK016,49,4ZLNE
Narzędzia Cromwell