Młotek bezodbiciowy 1,3kg 45oz bezodrzutowy Kennedy KEN5259500K KEN-525-9500K
dostępny
Cena regularna:
$65.76
Cena regularna:
$53.46
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek bezodbiciowy 45oz Kennedy KEN5259500K KEN-525-9500K
Kennedy KEN-525-9500K
Młotek BEZODBICIOWY 45oz
KEN-525-9500K
Opis produktu
Z solidnym stalowym trzonkiem i pustą częścią czołową. Wewnątrz poliuretanowej części czołowej urządzenia znajdują się setki stalowych kulek, które redukują odbicie po uderzeniu, jak również zwiększają siłę uderzenia.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140113411 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Face Diameter | 68 mm |
| Head Size | 45 oz. |
| Długość | 375 mm |
| Supplier Part No. | 5259500K |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Waga elementu | 1.25 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | |
| Waga obucha, głowicy | g gram |
| Długość całkowita | 375mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | |
| Head Material | Polyurethane with Steel Pellets |
| Shaft Material | Polyurethane |
| Head Shape | |
| Face Material | Polyurethane |
| Face Hardness |
KEN5259500K
MLOTEK BEZODBICIOWY 45oz Kennedy
KEN-525-9500K
SM.CK016,133,6ZLNE
Narzędzia Cromwell