Młotek blacharski mini 240g 8oz z trzonkiem Warrington Kennedy KEN5258080K
dostępny
Cena regularna:
$15.91
Cena regularna:
$12.93
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek blacharski mini 8oz z trzonkiem Warrington Kennedy KEN5258080K KEN-525-8080K
- Średnica główki 19mm
- Długość całkowita 275mm
- długość główki 100mm
Trzon drewniany typu Warrington
Bardzo wytrzymały wykonany z twardego drewna trzonek, uchwyt ukształtowany w celu komfortowego dopasowania do ręki. Wykuty stalowy bijak z utwardzoną i wyszlifowaną powierzchnią części bijącej.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113275 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 19mm |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 100mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Head Size Number | 0 |
| Waga obucha, głowicy | 8 oz. |
| Długość całk./opak. | 275mm |
| Shaft Length | 250mm |
| Trzonek | Drewniany |
| Typ | Cross Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5258080K
MLOTEK BLACHARSKI MINI, TRZONEK 'WARRINGTON' 8oz Kennedy
KEN-525-8080K
SM.CK016,33,8ZLNE
Narzędzia Cromwell