Młotek gumowy 16oz Senator SEN5259160K PRO25 Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek gumowy 16oz Senator SEN5259160K
Senator SEN-525-9160K
SEN5259160K
KC-016,22,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
w miejscach, gdzie stalowy młotek mógłby uszkodzić powierzchnię. Zapewnia zarówno delikatne jak i solidne uderzenie z delikatnym odbiciem. Solidny drewniany trzonek.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140160521 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Handle Length | 283 mm |
| Handle Material | Drewno |
| Head Colour | Czarny |
| Head Diameter | 55 mm |
| Head Length | 95 mm |
| Head Material | Rubber |
| Head Shape | Cylindrical |
| Waga obucha, głowicy | 16 oz. |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Oznaczenie | SEN-525-9160K |
| UNSPSC | 27111601 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | |
| Waga obucha, głowicy | 16g |
| Długość całkowita | 300mm |
| Numer produktu | |
| Handle Material | |
| Head Material | Rubber |
| Head Shape |