Młotek gumowy biały 64mm 300g 61-953W Thor Hammer THO5270448G
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
61-953W WHITE RUBBER MALLET Thor Hammer THO5270448G
Thor Hammer THO-527-0448G
THO5270448G
61-953W WHITE RUBBER MALLET Thor Hammer
THO-527-0448G
SM.CK016,44,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Biały: Nie pozostawia śladów na obrabianej powierzchni. Odpowiedni dla stolarni, producentów ram okiennych, warsztatów samochodowych, etc.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936095390 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 61-953W |
| UNSPSC Code | 27111601 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 64mm 2-1/2" cal |
| Waga obucha, głowicy | 675g |
| Długość całkowita | 340mm |
| Numer produktu | 61-953W |
| Handle Material | Drewno |
| Head Material | Rubber |
| Head Shape | Cylindrical |