Nożyce do prętów 36" średnie tnące centralnie Kennedy KEN5923620K GAB
dostępny
Cena regularna:
339,20 zł
Cena regularna:
275,77 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce do prętów 36" średnie tnące centralnie Kennedy KEN5923600K KEN-592-3620K
Kennedy KEN-592-3620K
KEN5923620K
36" LOW TENSILE BOLT CUTTER CENTRE CUT Kennedy
KEN-592-3620K
Wykonane z kutej, utwardzonej stali węglowej do cięcia przekrojów okrągłych i płaskich. Regulowane rękojeści. Gumowe miękie nasadki. Model 300mm ma odlewane żeliwne rękojeści, pozostałe mają rurowe rękojeści dla maksymalnej siły nacisku przy małej wadze.
Zgodne z normą: JIS B4643.
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140248120 |
| eCl@ss Code | 21040302 |
| Supplier Part No. | 5923620K |
| UNSPSC Code | 27111512 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Centre Cut |
| Cutting Capacity | 15HRC = 14mm & 40HRC = 22mm |
| For Use With | |
| Overall Length | 914 mm millimetre 36 in. inch |
| Product Number | |
| Type | Low Tensile Bolt Cutter |
| Standards Met | |
| Handle Material | Drop Forged Steel |
| Jaw Material | |
| Grip Material | Plastic |
SM.CK016,175ZLNE
Narzędzia Cromwell