Młotek pneumatyczny HP2190 Kobe KBE2703050K KBE-270-3050K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek pneumatyczny HP2190 Kobe KBE2703050K KBE-270-3050K
Młotek pneumatyczny Kobe HP2190 sprawdza się doskonale zarówno w warsztatach jak i w przemyśle samochodowym do szerokiej gamy prac technicznych. Zawiera zamontowaną sprężynę.
Młotek Kobe generuje 2100 uderzeń na minutę.
Może współpracować z narzędziami o chwycie 0.401"
Gwint wlotu powietrza 1/4" NPT do węży 10mm,C
Ciśnienie powietrza: 6 bar, 90psi zużycie powietrza: 4cfm, 113 l/min
Długość części roboczej: 90mm
Poziom hałasu: 109dBA
Siła dźwięku: 119dBA
Wibracje: 11.2m/s2
Długość całkowita: 225mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Uderzeń na minutę | 2100 na minutę (rpm) |
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089303 |
| eCl@ss Code | 21060400 |
| Gabaryty | 54x170x240 |
| Waga całkowita | 2,16kg |
| Supplier Part No. | 2703050K |
| UNSPSC Code | 27131504 |
| Waga młotka | 2kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal stopowa |
| Wysokość całkowita | 160mm |
| Długość całkowita | 230mm |
| Szerokość całk. | 53mm |
| Model, kod produktu | HP2190 |
| Prędkość | Single Speed |
SM.CK016,300ZLNE