Młotek pneumatyczny HP4540 Kobe KBE2703000K KBE-270-3000K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek pneumatyczny HP4540 Kobe KBE2703000K KBE-270-3000K
Kobe KBE-270-3000K
KBE2703000K
Młotek pneumatyczny HP4540 Kobe KBE2703000K
KBE-270-3000K
Opis produktu
HP4540Stosowany do użycia z nożycami, przebijakami, usuwaczami spawów i dłutowania powierzchni. Zawiera sprężynę. Może współpracować z narzędziami o chwycie 0.401", gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT do węży 10mm, ciśnienie powietrza: 90psi zużycie powietrza: 4cfm*.
Długość części roboczej: 40mm.
Poziom hałasu: 112dBA.
Wibracje: 15.5m/s2.
Długość całkowita: 145mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/minutę jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blows per Minute | 4500 rpm |
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089297 |
| eCl@ss Code | 21060400 |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 165 |
| Waga całkowita | 1.58 |
| Szerokość całk. | 165 |
| Supplier Part No. | 2703000K |
| UNSPSC Code | 27131504 |
| Waga elementu | 1.40 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blows per Minute | 4,500 rpm revolutions per minute |
| Handle Style | Pistol Grip |
| Materiał | Alloy Steel |
| Model Number | |
| Wysokość całkowita | 155mm |
| Długość całkowita | 145mm |
| Szerokość całk. | 52mm |
| Model, kod produktu | HP4540 |
| Stroke Length | |
| Waga | 1.4 kg kilogram lb pound |
| Includes | Retainer Spring |
| Horsepower | J joule hp horsepower |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute L/min litres per minute |
| Air Inlet Size | 1/4 NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm 3/8" cal |
| Speed Features | Single Speed |
| Noise/ Vibration Information |
SM.CK016,265ZLNE