Młotek stolarski 16oz z drewnianym trzonkiem Kennedy KEN5254060K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek stolarski 16oz z drewnianym trzonkiem Kennedy KEN5254060K
Kennedy KEN-525-4060K
Młotek stolarski, Trzonek DREWNIANY 16oz
KEN-525-4060K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości kutej stali, poddane obróbce cieplnej, rowek w obuchu kształtowany do ścisku główki gwoździa. Dostępne z trzonkami z: drewna twardego, hikorowego z włókna szklanego z rurki chromowanej z gumową rączką.Trzonek z twardego drewna
Z włókna drzewnego, wykutego stalowego czoła, utwardzonego
i poddanego obróbce cieplnej.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Claw Type | Curve |
| Kod EAN13 | 5036140112803 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 1" calowe |
| Face Diameter | 25mm |
| Face Style | Smooth |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 127mm |
| Head Length | 5" calowe |
| Head Material | Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 16 oz. |
| Długość całk./opak. | 335mm |
| Shaft Finish | Waxed |
| Shaft Length | 335mm |
| Shaft Material | Hardwood |
| Special Features | |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5254060K
MLOTEK STOLARSKI, TRZONEK DREWNIANY 16oz Kennedy
KEN-525-4060K
SM.CK016,38,5ZLNE
Narzędzia Cromwell