Młotek stolarski 16oz z hikorowym trzonkiem drewnianym Kennedy KEN5254160K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek stolarski 16oz z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5254160K
Kennedy KEN-525-4160K
Młotek stolarski, Trzonek hikorowy 16oz
KEN-525-4160K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości kutej stali, poddane obróbce cieplnej, rowek w obuchu kształtowany do ścisku główki gwoździa. Dostępne z trzonkami z: drewna twardego, hikorowego z włókna szklanego z rurki chromowanej z gumową rączką.Trzonek z drewna hikorowego
Wykonany z przemysłowej jakości kutej stali, bijak utwardzony i poddany obróbce cieplnej, kute i wyszlifowane czoło.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Claw Type | Curve |
| Kod EAN13 | 5036140112827 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 1 in |
| Face Diameter | 25mm |
| Face Style | Smooth |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 127mm |
| Head Length | 5" calowe |
| Head Material | Forged Material |
| Waga obucha, głowicy | 16 oz. |
| Długość całk./opak. | 332mm |
| Shaft Finish | Waxed |
| Shaft Length | 11" calowe |
| Shaft Length | 280mm |
| Shaft Material | Hickory |
| Special Features | |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5254160K
MLOTEK STOLARSKI, TRZONEK HIKOROWY 16oz Kennedy
KEN-525-4160K
SM.CK016,40,8ZLNE
Narzędzia Cromwell