Młotek stolarski 16oz z trzonkiem z włókna szklanego Kennedy KEN5254460K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek stolarski 16oz z trzonkiem z włókna szklanego Kennedy KEN5254460K
Kennedy KEN-525-4460K
Młotek stolarski, Trzonek z włókna SZKL. 16oz
KEN-525-4460K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości kutej stali, poddane obróbce cieplnej, rowek w obuchu kształtowany do ścisku główki gwoździa. Dostępne z trzonkami z: drewna twardego, hikorowego z włókna szklanego z rurki chromowanej z gumową rączką.Trzonek z włókna szklanego
Z odpornym na wyślizgnięcie gumowym uchwytem. Trzonek i uchwyt połączone w celu stłumienia efektu przenoszącego impuls spowodowany uderzeniem w kierunku użytkownika. Bardzo duża wytrzymałość trzonka i bijaka czyni młotek niemal niezniszczalny.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Claw Type | Curve |
| Kod EAN13 | 5036140112896 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 1" calowe |
| Face Diameter | 25mm |
| Face Style | Smooth |
| Grip Type | Rubber |
| Head Length | 127mm |
| Head Length | 5" calowe |
| Head Material | Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 16 oz. |
| Długość całk./opak. | 330mm |
| Shaft Finish | Waxed |
| Shaft Length | 11" calowe |
| Shaft Length | 280mm |
| Shaft Material | Fibreglass |
| Special Features | Anti-vibration |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5254460K
MLOTEK STOLARSKI, TRZONEK Z WLOKNA SZKL. 16oz Kennedy
KEN-525-4460K
SM.CK016,59,3ZLNE
Narzędzia Cromwell